PVC  Dikey  Perde

PVC dikey perde ofis perdeleri içerisinde en yaygın kullanılan perde çeşitidir. Kullanım çeşitliliği, işlevsel oluşu ve en önemlisi kolay temizlenebilir olmasından dolayı “ klasik ofis perdesi “ adını almıştır. Düz PVC dikey perde, Çizgili PVC dikey perde, Kanallı PVC dikey perde, perfore PVC dikey perde ve çok dekoratif VİP seri PVC dikey perde bol renk çeşitleriyle beğenilerinize sunulmaktadır. Kullanım çeşidi olarak mekana göre ortadan açılır, ortaya toplanır sağa veya sola toplanır, terse toplanır gibi özelliklerinin yanında eğimli mekanlarda da ihtiyaca cevap verir. Düz renkler Üzerine, logo + manzara + desen ve ürün reklamı çalışmaları uygulanabilir.

.

Kumaş  Dikey  Perde

Gücünü Kanıtlamış Üretim Tesislerimizde, dikey perde rahatlığını evlerinizde de kullanabilmeniz için STOR PERDE KARTELEMİZDEKİ tüm kumaşlardan KUMAŞ DİKEY PERDE üretimini başlattık.

Dikey Perde Mekanizması üzerine, düzgün durmasını sağlayan etek ağırlığı ve yaprakların savrulmasını engelleyen etek zinciri ilavesiyle eni ve boyu geniş mekanlara çok şık ve kullanışlı çözüm oluşturan KUMAŞ DİKEY PERDE,   89 mm  -  127 mm  ve 250 mm lik  enlerde üretilmektedir

Yorum Disqus Google

 
Top