GENEL MÜDÜR / SAHİP/ GENERAL MANAGER

    

           Elif Perde'nin Kurucusu Mehmet Bey 1988 Yılında Kayserinin Kocasinan ilçesinde dünyaya gelmiştir.. İlk okul 1. Sınıfı Kayseride okuyan Mehmet Bey Ailesinin İstanbula Yerleşmesi sebebi ile öğrenim hayatına istanbulda devam etmiştir.  Orta okulu Hazım Ersu İ.Ö.O 'da  Liseyi ise Bahçelievler Bağlar Lisesinde tamamlamıştır.. Üniversite yılları ise Beykent Üniversitesinde Muhasebe ve işletme bölümlerinde geçmiştir..

         Mehmet Bey Ticaret hayatına ise daha çok küçük yaşlarda başlamıştır.  Orta öğrenim dönemlerinde babası ile birlikte çalışmıştır. Lise yıllarında ise hafta sonları ve okul çıkışında babasının yanında perde ve mefruşat sektöründe kendini geliştirmiştir. Daha sonra Üniversite Yıllarında ise Staj İçin Muhasebe Bürosunda çalışmıştır ve bu sayede muhasebe ve işletme tecrübesini üst seviyelere taşımıştır.. Yöneticilik vasfınıda burda öğrenmiş ve  kazanmıştır..


         Elif Perde ise Mehmet Bey 'in askerlik görevinden sonra kurmayı düşündüğü firma idi nitekimde öyle oldu Mehmet Bey  Askerlik görevi sonrasında Elif Perde firmasını kurdu.. Ve İlk Olarak babasından ayrı ticaret hayatına başlamış oldu..  Genç yaşına rağmen büyük başarılar peşinde koşan Mehmet bey  diğer gençlerede örnek olma yolunda ilerliyor..

Yorum Disqus Google

 
Top