Ev hanımlarının özenle seçtiği ev alışverişi konusunda titizlik gösterdiği perde alışverişinde,nasıl alıcının zevkleri seneden seneye değişiyorsa,perdelerde de seneden seneye modeller değişiyor.Tabi bu değişim modaya kökten bağı bir vaziyette. İçinde bulunduğumuz yılında perde modelleri  geçen seneye oranla biraz daha farklı diyebiliriz. 2012 Perde modelleri dediğimiz zaman bu senenin renkleri ve ince dokunuşları ön planda. Her zevke uygun ev tekstili ürünlerinin perdelere de yansıması ve bulunukları/buluncakları odaların mobilyaları,döşemeleri ile olan uyumu da göz ardı edilmemesi gereken bir durum. Yatak odası perdelerinden,oturma solanu perdelerine;çocuk odası perdelerinden banyo perdelerine kadar pek çok kategoride Elif Perde bünyesinde 3250’den fazla ürüne ulaşmak mümkün. Türkiye’nin metropol kenti İstanbul’da 3 mağazası ve Balıkesir,Kayseri’de ev tekstili store’ları bulunan Elif Perde’de perde alışverişinizin yanı sıra diğer bir çok üründe de istediğiniz uyumu yakalayabileceksiniz. Aklınıza takılan sorularda satış temsilcileri ile rahatlıkla sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Mağazaların size sağlayacağı referanslar ile alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.
                Tüm bunların yanında 2012 perde modellerini Tüm Türkiye üzerinden ücretsiz kargo ile sipariş edebileceğinizi biliyor muydunuz? Elif Perde sanal mağaza sistemi ile Tüm Türkiye’ye de hizmet vermektedir. www.elifhome.com adresi üzerinden ulaşabileceğiniz mağazada tüm yeni ürünleri oturduğunuz yerden bireysel olarak veya arkadaşlarınızla bile kolaylıkla inceleyebilir,site üzerinden canlı destek bölümü sayesinde ulaşmak istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Taksitli ödeme seçenekleri sayesinde cebinizi rahat tutarak dilediğiniz ürünün ödemelerini peşinat ödemeksiniz aylara yayabilirsiniz.                İşte 2012 perde modellerini incelemek ve alışverişinizi yapmak bu kadar kolay! Fiziksel alışverişlerinizde Elif Perde’nin mağazalarına uzak illerde iseniz dert etmeyin.Yeni mağazaların açılacağı iller de çok yakında açıklanacak.Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarını Elif Perde farkı ile uygun fiyata alabileceksiniz.Geniş ürün havzundan dilediğiniz ürünü gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.
                2012 Perde modelleri arasında yenilenen çeşitleri ile fon,kruvaze,katlamalı,tül,zebra,jaluzi ve daha bir çok perde modellerini Elif Perde ayrıcalığı ile site üzerinden inceleyebilirsiniz.
Keyfili alışverişler!


2012 Perde Modelleri TREND TASARIMLAR Adlı makalemizi ve yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Yorum Disqus Google

 
Top