Perde sektörü 


Ülkemizde son yıllarda ihracat rakamları sürekli olarak yükseliş göstermektedir. Bunun en temel nedenlerinden birtanesi markalaşmadır. Sürekli markalaşan ve yenilikler peşinde olan firmalarımız farklı ülkelerdede kalitesini kanıtlamıştır. Çin malı faktörünü yenilikler ve arge çalışmalarıyla geçmiştir. 

Bu nedenlerle Türk malı damgalı ürünlerin tercih edilir oranlarıda artmıştır. Perde sektöründede durum farklı değildir Türk perde firmaları yurt dışı fuar ve organizasyonlarda yerlerini alarak avrupalı ve diğer alıcılara ürünlerini tanıtmışlardır. Araştırma ve geliştirmeye önem veren firmalarımız yeni desenler modeller ve çeşitler üreterek alıcı firmaların dikkatini çekmişlerdir. 

Perde sektörü ülkemizde en fazla artış gösteren sektörlerden birtanesidir. Brillant, Taç ve Verdi gibi önde gelen sektör temsilcileri dünyanın dört bir yanına ihracat gerçekleştirmektedir..

 Elif Perde firması olarak bu yenilikleri ve değişiklikleri en ince ayrıntısına kadar incelemekteyiz. Müşterilerimize sürekli yeni ürünler sunmaktayız.. Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz..

Yorum Disqus Google

 
Top