Feleks markasının 17 yıllık bir geçmişi bulunmaktadır. Feleks markasını Mehmet Felek  zengin çeşitleri ile 1995 yılında Feleks markasını kurmuştur  ve oğulları markanın faliyetini 2012 yılına kadar devam ettirmiştir ve  halende firmanın faliyetleri ve gelişmesi devam etmektedir.

2007 yılına kadar Feleks sadece iç piyasada faaliyet göstermiştir daha sonra kalitesi ile asını tüm dünyada duyurmuştur.
Perdeler bizler için gerçkten çok önemlidir o kadar çok seçenek varki hangi perdeyi alıcağımıza karar veremeyiz. Hemen Feleks mağazalarına gideriz.

Perdelerimizi eşyalarımız halılarımızı aldıktan sonra karar veririz. Çünkü evimize ve eşyalarımıza uygun olması gerekmektedir. Perdelerimiz evimizi yansıtır.

Perdeleride aslında ev sahibinin kişiliğini yasıtmaktadır.
Çünkü perde modellerinde sade ve gösterişli modelleri vardor Feleks markası bütün bayanların berğenisini karşılayacak şekilde
perde seçeneklerini geniş tutumuştur. Perdelerimiz kaliteli olmalıdır. Çünkü perdeleri sürekli değiştiremeyiz yıllarca kullanıcağımız
için kaliteli olması önemlidir. Perdeler gerçekten tüm evin havasını değiştirir .
Rengi , modeli , kumaşı kalitesi bir evin tarzı hakkında bütün ip uçlarını verir. Evinizi modern , klasik haline getirebilirsiniz.


Ev dekorasyonunuzun çekici ve güzel olmasını istiyorsanız perdelerinizi özenli ve kaliteli olması gerekmektedir.
Resimlerde de gördüğünüz gibi bir çok çeşit çeşit Feleks perde modeli bulabilirsiniz siz kafanızda canlandırın ve gerisini Feleks Perde ‘ ye bırakın.
Aşağıdaki resimlerde gördüğünüz üzere perdeler mutfak ve oturma odası diye ayrılmaktadır size perde seçiminizi yaparken ufak ip uçları verelim.
Mutfak günümüzün çoğu zamanı orda geçirdiğimiz için hava ve ışık alması gerekmektedir.


Eğer kumaş tercih edecekseniz kısa ve açık renkli modeller olması tercih edilmelidir.
Yatak odası ise renkli ve fantezi olmalıdır. Yere kadar uzanan ipek ve tül perdeler tercih edilmelidir.
Bu yüzde aradığımız, bildiğimiz ve tanıdığımız bir çok perde modelleri ve marka çeşitleri vardır .
Fakat bu işin uzmanı Feleks perde markası evinizi göz alıcı ve etkileyici kılan en bilindik markadır.
Nasıl Buldunuz:

Yorum Disqus Google

 
Top