Katlamalı perdeler çoğu zaman sıcağa ve ışığa karşı etkili bir dekorasyon ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat genel itibariyle bu özelliğinden çok, mekâna daha stil ve şık bir görünüm kazandırması ile ön plan çıkmaktadır.
                Teknik olarak da biraz bahsetmek gerekirse, ip veya zincirle konumu ayarlanarak metal veya plastik zincirler tercih edilir.
Günümüzde hızla gelişen teknoloji sayesinde perdelere de birçok yeni özellik eklenmektedir. Bunlardan birisi de kumandalı veya butonlu açılıp kapanabilir sistemlerin perdelere uygulanmasıdır. Katlamalı perdelerde de mağazanız ile konuşarak imkânınız varsa bu sistemi kullanabilirsiniz.
Katlamalı perdeler konusunda alışveriş yapabileceğiniz yerlerin başında güvenilir ve kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan, ev tekstili konusunda uzman bir marka olan Elif Perde’yi seçebilirsiniz. 2012 katlamalı perde modelleri için Elif Perde’nin 7/24 canlı destek sunduğu ve bol taksitli ödeme seçenekleri, ücretsiz kargo gibi avantaların da sunulduğu sanal mağazası www.elifhome.com adresi üzerinden bir araştırma yapabilirsiniz. 2012 modasının perde ile buluşmasına tanıklık edin ve oturduğunuz yerden keyifli alışveriş yapmanın tadını çıkarın.

Yorum Disqus Google

 
Top