Perde Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir.?

                

               
              Ev içi dekorasyonun en önemli öğelerinden birisi kuşkusuz perdelerdir. Perde alışverişi yaparken dikkat edilmesi gerekenleri sizler için derledik. Umarım faydalı olabiliriz.
                -Perdenizi kullanım alanınıza göre seçin:
                Eğer perdeyi kullanacağınız alan eviniz olacaksa daha açık ve enerjik modelleri seçin. Bu sebeple perdecinizden mutlaka katalog isteyin. Kataloğu incelerken kişisel özelliklerinize ve hayat enerjinize uygun modelleri, renkleri seçin. Her anlamda çoğu vaktimizi evimizde geçirdiğimizi göz önüne alırsak, en moralsiz, yorgun olduğumuz anlarda bile bize neşe katabilecek nesnelerin etrafımızda olması bize de moral verecektir.
                Teknik anlamda ise perdenizin kumaşı çok önemlidir. Kalitesiz bir markadan yapacağınız alışverişlerde, perde kumaşınız da kalitesiz olacağından, en ufak dış darbelerde perdeniz deforme olabilir. Yılda 2-3 defadan fazla perde değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu da cebinizi bir hayli zorlayacaktır.
                Eviniz dışında, işyeriniz için de mutlaka özel ürünler isteyin. Eğer bir okul, sağlık kuruluşu için perde alışverişi yapılacaksa, perdeyi satın alacağınız mağazanın kurumsal yöneticileri ile görüşün ve daha etkili hizmet alın. Bunu söylememizin sebebi bir ev ile işyerinin ihtiyaçlarının farklı özellikler göstermesidir.
                -Perde alışverişlerinizde istikrarı yakalayın.
                Hayatın her alanında istikrar çok önemlidir. En güçlü ülkeler, hatta en güçlü futbol takımları bile başarılarını istikrara borçludur. Tıpkı bunun gibi perde alışverişinizi de tek bir mağazaya uzun süreli olarak müşteri olun. Tek bir mağaza ile uzun yıllar birlikte çalışmak, alacağınız hizmetinde her geçen sene kalite bakımından artmasını sağlayacaktır. Zira mağaza çalışanlarının sizi tanıması demek, bir sonraki alışverişlerinizde size uygun olan modellerin daha hızlı bir şekilde önünüze sunulmasını sağlayacaktır. Bu konuda hangi mağazayı ve markayı tercih etmeliyim derseniz birkaç kolay yolla bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkün. 

             Günümüzde hızla gelişen teknoloji ve hızlı bilgi paylaşımı sayesinde internet üzerinden yapabileceğiniz ufak bir araştırma ile markaları kolayca listeleyebilirsiniz. Bu alanda gözünüze ilk çarpan markalardan birisi de, bünyesinde 10’dan fazla yerli ve yabancı markayı ve 3250’den fazla ev tekstili ürünün barındıran Elif Perde olacaktır. Her daim yenilikçi, kaliteli ve ucuza hizmet sunmayı kendine ilke edinen Elif Perde konusunda içinizi rahatlatacak en önemli noktalardan birisi de size sunabileceği geniş ve sağlam referans listesi olacaktır. Bunun yanı sıra bütünleşik sanal mağazası www.elifhome.com adresi üzerinden de geniş ödeme sistemi, bol taksit seçenekleri, ücretsiz kargo gibi imkanlarla alışverişinizi oturduğunuz yerden kolayca yapmanıza imkan sağlayacaktır. Keyifli alışverişler dileğiyle.

Yorum Disqus Google

 
Top