2013 Taç Perde Modelleri


2013 taç perde modelleri.
Geçmişi 1960 yılına dayanan ve o zamanlar kendi halinde bir perde üreticisi olan taç perde, bu gün bünyesinde birçok şirket barındıran büyük bir şirket grubu olarak sektörde kendini gösteriyor.

Ürünlerinin kalitesi ve çeşitliliği, zamanı yakalaması ve desenleri ile Taç Perde tercih sebebi olmakta. Buna tecrübeyi de katacak olursak taç perde kullanıcılarının ne kadar doğru bir karar verdiği ortadadır. Yeni yıl geldi gelecek derken, uzun zamandır evinizde kullandığınız perdeleri değiştirme vaktinin geldiğini düşünüyorsanız sizler için 2013 Taç Perde Modellerini derledik ve bu güzel yazıyı hazırladık.

Perde Modasında Taç sektörün önde gelen birkaç firmasından sadece biri. 2013 Taç Perde modellerinde ilk göze çarpan renklerin canlılığı ve desenlerin uyumu diyebiliriz. Pembe, yeşil, lila renkleri ve çiçek desenleri ile göz alıcı tasarımlar ortaya çıkartmış. Modern dizayn edilmiş bir eviniz varsa sade modeller ve siyah beyaz ya da renklerin koyu tonlarını tercih edebilirisin. Eğer klasik bir eviniz varsa biraz daha şık perde modellerini öneriyoruz. Taç Perde 2013 koleksiyonunda bu tarz tasarımlara oldukça önem vermiş.

Kruvaze perde modelleri ve Japon stil modeller ve stor perdelerin bir araya getirilerek yeni bir kaligrafi oluşturulmuş. Eğer evinizde çık bir görünüm istiyorsanız zıt renkleri seçebilirsiniz. Daha yumuşak ve zarif görünümler içinse aynı renklerin farklı tonlarını kullanmanızı öneriyoruz.
Yorum Disqus Google

 
Top