Stor perde kapalı mekanlarınıza derinlik, sadelik ve dizayn bütünlüğünü en sade biçimde yansıtabilen perde sistemidir. Aynı zamanda Stor Perde tüllerin arkasında güneşlik amaçlı veya tek başına dekoratif olarak da kullanılabilir.

Stor perde, modern biçimde dizayn edilen mekanlarınız için renk ve kumaş temelinde çok farklı çeşitler sunar. Ayrıca stor perde, güneş önleyici, karartıcı (blackout), filtre edici, leke tutmayan, ütü istemeyen, yanmayan, anti bakteriyel, ışık geçirmez ve mekanları çeşitli renk seçenekleriyle canlandırıcı özelliklerle birlikte her tür modern ev dizayn ihtiyaçlarını karşılar. 

Stor perde yıkanmaz ama nemli bir sünger ile silinebilme özelliği vardır. Ayrıca stor perdelerde kullanılan kumaşın deforme olması durumunda mekanizma sabit kalmak üzere, sadece kumaşı değiştirerek yenileyebilirsiniz. Stor perde seçimi sırasında renk ve kumaş bütünlüğü önemlidir. Stor perdenin getirdiği sade ve yalın yaklaşım sayesinde ev dekorasyonlarında kolay ve pratik çözümler üretebilirsiniz. Stor perde zincirli veya yaylı bir mekanizmayla alüminyum boru üzerine sarılmasıyla çalışan bir sisteme sahiptir. 

Bununla beraber kumaşın gergin kalmasını sağlamak amacıyla perdenin eteğine lama veya çıta sistemi kullanılmaktadır. Ayrıca istenilirse kumaşın eteğine oymalı, işlemeli ya da sutaşı ekleyebilirsiniz. Bunun dışında stor perdelerde motorlu seçenek de mevcuttur. Kullanım kolaylıkları sayesinde motorlu stor perdeler tam bir konfor ve pratiklik sağlar. Motorlu stor perdeleri uzaktan kumanda veya duvara monte düğme sistemleriyle kullanabilirsiniz.

Stor Perde Modelleri :

Stor Perde Modelleri
Stor Perde Modelleri

Stor Perde Modelleri

Stor Perde Modelleri

Yorum Disqus Google

 
Top