1991 Yılında Bağcılarda kurulan Elif Perde kendi alanında çıtasını yüksek tutmuş ve perdecilik sektöründe kendine haklı bir yer edinmiştir. Kurulduğu günden bugüne mesleki iş ahlakından taviz vermeden yapmakta olduğu işin görselinin ve kalitesinin ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket etmektedir.

Bu sebeble ürettiği ve tasarladığı her perdeye Elif perde kalitesinide katarak alıcı müşteriyi en iyi şekilde temsil etmesi adına en doğru perdeleri tasarlamaktadır. Bu bağlamda uzun yıllardır çalışmakta olduğumuz firmaları siz değerli dost ve müşterilerimize referans olarak vermekteyiz..

Güngören ve Zeytinburnundaki şubelerimizde Fon perde, Zebra Perde, Stor Perde ürünlerimizden oluşturulmuş bir showroomumuz bulunmaktadır. Siz çayınızı kahvenizi yudumlarken perdelerinizi beğenebilir ve seçimler yapabilirsiniz.

Elif Perde'nin ana konularından biride Tasarımdır.
Evinizin, villanızın yada iş yerinizin perde tasarımları ile ilgili firmamızdan tasarım ve uygulama talep edebilirsiniz. Ayrıca hali hazırda olan tasarımları inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.


Yorum Disqus Google

 
Top