Sürekli yenilenen dekorlar beraberinde yenilenen perde modellerinide getirmektedir. Mobilya ve ev tekstili sektöründeki gelişmeler aynı orantıyla perde sektöründede olmaktadır. 2016 perde modelleri ve tasarımı için oldukça zengin geçecek gibi görünüyor.

Peki bizleri nasıl yenilikler bekliyor? Bu yazımızda sizlere bunlardan bahsedeceğiz. Geçen senelerde olduğu gibi 2016 senesindede çiçek desenli, damask desenli perde modelleri tercih edilecek gibi görünüyor. Mekanik perdeler kategorisinde yer alan zebra perdelerde bu yıl içerisinde tercih edilecek perdelerden. Gerek kolay kullanımı gerekse çeşit çokluluğu zebra perdeleri iyi bir alternatif haline getiriyor.  Yine bu yıl içerisinde stor perdelerde tercih edilen perdeler arasında yer alacaktır. Bunların dışında yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan nuette perdelerde tercih kategorisine girebilir. Tül perdelerde ise hayal ve cam zemin brode perdeler kullanım kolaylığı sebebi ile tercih edilecektir. Ve yine düz grup vual tüllerde sade olarak odalarımızı süsleyecektir.

İş yerleri için de jaluzi ve zebra perdeler alternatif olmaya devam edecektir. Kullanım kolaylığı ve temizlenebilir olması bu iki perdeyi iş yerlerimizde tercih etmemizdeki en büyük etkenler olacaktır. Aşağıdaki resimlerde 2016 perde modellerini görebilirsiniz.

2016 Perde Modelleri

2016 Perde Modelleri

2016 Perde Modelleri

2016 Perde Modelleri
Nasıl Buldunuz:

Yorum Disqus Google

 
Top